9 - 10
OKTOBER 2022

MEN & BARBER STAGE

ZONDAG

10:30 - 11:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Barbertime

11:00 - 12:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ BARBER BATTLE

Battle area - Powered by BaBylissPRO

12:30 - 13:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Barbier Tom - Old School

13:30 - 14:05 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Kevin Boon – Different. Not different.

Kevin Boon – Köp

14:15 - 15:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ BaByLissPR FX EXPERIENCE - Pure Barberology with Cap Jo Barber Shop, Jordy’s Babershop, Darios Barbers & Rob Slaats Barberstation

Cap Jo Barber Shop
 
Jordy’s Babershop

Darios Barbers   
 
Rob Slaats Barberstation

15:15 - 15:45 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Anastasiya Karpenko for Jordy’s Barbershop powered by Line Scissors 

4 times Ukrainian Barber champion 

16:00 - 16:30 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Barbertime Belgium

16:30 - 17:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Darios Barbers

MAANDAG

10:30 - 11:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Barbier Tom - Old School

11:00 - 12:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ BARBER BATTLE

Battle area - Powered by BaBylissPRO

12:30 - 13:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Romano Katabaloeboeng (Barber Ro) for Wahl

13:30 - 14:05 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Kevin Boon – Different. Not different.

Kevin Boon - Köp

14:15 - 15:00 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ BaByLissPR FX EXPERIENCE - Pure Barberology with Cap Jo Barber Shop, Jordy’s Babershop, Kevin 50’s Barber Shop & Bendotti Barbershop

Cap Jo Barber Shop
 
Jordy’s Babershop

Kevin 50’s Barber Shop
 
Bendotti Barbershop

15:15 - 15:45 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Anastasiya Karpenko for Jordy’s Barbershop powered by Line Scissors 

4 times Ukrainian Barber champion 

16:00 - 16:30 ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ ∙ Romano Katabaloeboeng (Barber Ro) for Wahl

 

BARBER BATTLE powered by BaBylissPRO

Zowel op zondag als op maandag is er een barber battle met 10 barbieren van 11u00 tot 12u00 in hal 6.
De prijsuitreiking volgt om 14u45.

Volg de wedstrijd van dichtbij en laat je inspireren!

 

 

 

 

 

Deze website gebruikt cookies om u een betere ervaring te bieden terwijl u deze site bezoekt.

Noodzakelijke cookies (zijn nodig voor de correcte werking van de website)


Enkel geselecteerde cookies accepteren | Instellingen wissen